معرفی وبلاگ
سلام //سم الله الرحمن الرحيم به بنيادمهدي موعود(عج) شهرستان شهرضا خيلي خوش آمديد! /در ابتدا روی عنوان اصلی وبلاگ کلیک نمائید تا تمامی مطالب وبلاگ در دسترس شما قرار گیرند/ با تشکر از بازدید شما دوست عزیز/
صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 12027
تعداد نوشته ها : 39
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
حمید رضا علیخانی

htts

معرفی کتاب دجال (۱۰۰ پرسش و پاسخ درباره دجال)

«دجّال (۱۰۰ پرسش و پاسخ دربارۀ دجّال)» نوشته حیدر کامل، از جامع‌ترین کتاب‌ها درباره دجال و رخدادهای آخرالزمان است که به صورت یکصد پرسش و پاسخ تدوین شده‌است. عنوان اصلی کتاب «مائه سوال حول الدجال» است..

پس از مقدمه، نویسنده مطالب مربوط به دجال را در ضمن صد پرسش و پاسخ تنظیم کرده‌است؛ سوالاتی که گاه آنها را در یک یا نصف صفحه و گاه در چندین صفحه و به صورت تفصیلی پاسخ داده‌است. معنای لغوی دجال، ویژگی‌های جسمانی دجال، کیفیت خروج او و وقایع آن، ویژگی‌های یاران او، تفاوت میان دجال و سفیانی و کیفیت هلاکت او برخی موضوعاتی هستند که در این سوالات مطرح شده و نویسنده به آنها پاسخ داده‌است.

در بیان ویژگی‌های جسمانی دجال آمده‌است:

دجّال، مردی قد بلند، با سینه‌ای پهن، با چشم راست فرو رفته و چشم چپ بسیار برّاق است. میان دو چشمش نوشته شده است: کافر، هر با سواد یا بی‌سواد آن را می‌خواند. او ادّعا می‌کند خداست و در آن روز، کوهی از نان، کوهی از گوشت و انواع میوه‌ها و مشروبات به همراه دارد و همراهانش اهل عشرتکده‌ها هستند که در حضورش با طبل، تنبور، دستگاه‌ها، آلات موسیقی، نی‌ها، سنج‌ها و غیره با آن راه می‌روند. از همین رو کسی صدای او را نمی‌شنود؛ مگر اینکه از او پیروی می‌کند و فریبش را می‌خورد جز کسی که خداوند او را حفظ کند. همراه او، جهنّم و بهشتی است و می‌گوید: هر که از من فرمان‌برداری کند، او را وارد بهشت می‌کنم و هر که از من نافرمانی کند و هر که بر من سجده نکند، او را در جهنّم می‌افکنم.

در بیان صفاتش گفته شده است: او دارای ابروهای سرخ است با بینی پر مو. از میان دندان‌هایش بویی پراکنده می‌شود که هر کس آن را ببوید. بوی بد و متعفّن به سوی او می‌آید. در پیشانی وی شاخی شکسته وجود دارد که از آن مارها و عقرب‌ها خارج می‌شوند. گوژپشت است و تصاویر سلاح‌ها، ابزارهای جنگی، نیزه، تبر، تیر و سپر روی بدنش دیده می‌شود. او ابرها را به دست می‌گیرد و دریاها را در حالی که پاهایش تا پاشنه در آب هستند، می‌پیماید.           بنیادمهدی مهدی بلاگ :

   پرفروش ترین ها    

    منبع ومرجع      

     قفسه های قرآنی       

    امام زمان(عج)      

     دفاع مقدس      

     رمان ها         


...............................................................................................................

x hامام سجاد (ع) | شبکه دانیps    htts  /حضرت یونس(ع) | شبکه دانی sنرشیر در پرده، قدیانیده    اناداستان های نهج البلاغه برای کودکان و نوجوانان، سایه گسترنp


  عفکرامت و عفو، تیمورزادهو  آتمردی در تنور آتش، ملامحمدی، قدیانیش  عل   سی غذای بهشتی   

hمعلمان کوچک - مجموعه پسران بهشتی شماره 4 | شبکه دانیp    http    hخانم کوچولوی دانا | شبکه دانیtp  htp پرسش و بخشش،  راه نجات،  داستانی از زندگانی حضرت امام حسین (ع) و حضرت امام سجاد (ع)  پیروز میدان،  راه خوشبختی،  داستانی از زندگانی حضرت امام باقر (ع) و حضرت امام صادق (ع)      


انار شیرینخیاط آسمانیپیرمرد و گردن بندخانه ی دوستیقصه های خوب برای بچه های خوب ( 1) (کلیله و دمنه) اثر مهدی آذر یزدی بعروس مهربان، به نشر 


.....................................................................................................


         جستجوی ناشران و نویسندگان

           
    حسن محمودی   

                     -------------------------------------------------
فریاد رس        جستجوی ناشران و نویسندگان

                 زارع
محبوبه 
 
--------------------------------------------------------------------------------------


کاروانی با سیزده کجاوه (تجلی گاه سیزده گانه...
X